Maurers Nedir?

 

Zayıflama hapı olarak bilinen Maurers sağlıklı kilo vermek ve vücuttaki yağları daha kolay yakmak için üretilen bitkisel içerikli bir üründür. Özellikle bel, karın ve kalça bölgelerindeki yağların rahatlıkla eritilmesini sağlayan ürün, bölgesel olarak kilo vermek isteyenler için ideal bir seçimdir. Aynı zamanda ciltte sıkılaştırıcı etki de sağlamaktadır.

Maurers’in İçeriğinde Neler Var?

Tamamen doğal bir içeriğe sahip olan orjinal Maurers herhangi bir kimyasal maddeyi içermemektedir. Ürünün içeriğinde zencefil özleri, buğday çimi, soya yağı, bitkisel gliserin, likopen, meyan kökü özleri bulunmaktadır. Bunların dışında içeriğinde yeşil çay özleri, Garcinia Cambogia meyvesi, Garsinyan Ekstresi bulunan ürün, uzun süre tokluk hissi yaratmakta ve metabolizmayı hızlandırarak kolayca yağ yakımına yardımcı olmaktadır.

Maurers Nasıl Bir Etki Sağlamaktadır?

Ürünün en büyük etkisi termojenik özellik taşımasıdır. Bu özelliği sayesinde yağlanmanın göründüğü bölgelerde terlemeyi sağlayarak, tıpkı spor yapıldığı zamanlardaki gibi toksinlerin atılmasına ve incelmeye yardımcı olmaktadır. Ürünün bu etkisi sayesinde ağır spor hareketlerine gerek kalmadan bulunduğunuz yerde kilo verip, yağ yakma imkanı elde edebilirsiniz. Uzun süre tokluk hissi veren Maurers, vücuttaki dolaşımı ve metabolizmayı hızlandıran etkiler sunmaktadır. Ayrıca besin maddelerinin içeriğinde bulunan karbonhidratları ve kalorileri yakarak, bunların yağa dönüşerek vücutta kalmasına engel olmaktadır.

Maurers Nasıl Kullanılmalıdır?

Güçlü bir etki sağlayan ürün, günde yalnızca bir kez kullanılmalıdır. Bu dozun üzerindeki kullanımlarda midede yanma, halsizlik ve çarpıntı hissi oluşabilmektedir. Kapsüller sabahları aç karnına alınmalıdır. Kapsüllerin alımı sırasında bir bardak su içilmeli, kapsüller kesinlikle çiğnenmemelidir. Çay, kahve, gazlı içecekler veya meyve suları ile birlikte alınması, ürünün etkisini azaltabilir. Bu nedenle ilacı su ile alıp, yarım saat kadar beklemek daha etkili olacaktır.

Hızlı ve sağlıklı şekilde kilo verdiren Maurers Türkiye satışları birçok yerde sağlanmaktadır. Kolaylıkla satın alınabilecek bu ürünün içeriğindeki maddelerden birine alerjisi olan kimselerin dikkatli olması, ürünün içeriği hakkında bilgi edinmeden kullanmaması tavsiye edilmektedir. Bitkisel bir ürün olduğundan bilinen herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Hamilelikte ve emzirme döneminde kullanımı tavsiye edilmez. Böbrek, karaciğer ve kalp hastalarının doktorlarına danışması önerilir.


Maurers İçeriğinde Neler Var?

Maurers zayıflama bitkisel şurubu orjinal bir ürün olarak Sağlık Bakanlığınca da onaylanan ürünler arasında gelmektedir. Hakkında yapılan karalama kampanyaları kesinlikle gerçeği yansıtmamakta olup tüm üretimleri de sağlık ekipleri tarafından düzenli kontrol ve denetim altında bulunmaktadır. Zayıflamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri ve hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılan bir sağlık ürünüdür. Doğal zayıflama şurubu olarak içeriğinde birçok doğal bitki özleri mevcuttur. Bu bitkilerle anında zayıflamak ve sağlıklı koşullarda düzenli kilo vererek ideal kilonuza ulaşmanız son derece mümkün olmaktadır. Maurers içeriğinde; yeşil çay, zencefil ve meyan kökü gibi bilinen bitkisel ürünlerin yanı sıra metabolizmayı en hızlandırıcı karışım olarak snefrin yer almaktadır. Bunu destekleyen ürünler olarak Garnicia Extract, carnitine, buğday çimi gibi doğal karışımlar da termojenik karışım ürünleri arasında gelen diğer karışımlar olarak bilinir.

Meyan Kökü Zencefil Yeşil Çay

Yurdumuzun her köşesinde de sıklıkla yetişen meyan kökü, zencefil ve yeşil çay orjinal Maurers ürününde yer alan karışımlar olarak karşımıza çıkarlar. Meyan kökü metabolizmayı hızlandırmada kalorili bir bitki kökü olmasından dolayı tercih edilmiştir. Bunun yanında zayıflamak isteyenlere alanında uzman hekimlerin önerdiği zencefil de elbette ihmal edilmemiş bir diğer bitki kökü olarak yer almaktadır. Yeşil çay içeriğindeki polifenoller yardımıyla vücuttaki yağın atılmasına yardımcı bir diğer destekleyici bitki karışımıdır. Tüm bunlar termojenik metabolizma hızlandırıcı karışımlar olarak karışımda yer almaktadır.

L Carnitine Garsinyan Ekstresi

Bu iki bitkisel ürünlerin de işlevi oldukça büyüktür. Midede birikmiş yağları buradan toplayarak mitokondri bölgesine taşımak gibi bir görevleri vardır. Mitokondri enerji üreten ve besinlerin yakılması işlevini gören bir boşaltım sistemine bağlı hücre olduğundan dolayı fazla yağların vücuttan atılmasında bire bir etkindir. Bu yönüyle de her anlamda dikkat çeken özellikleri doğrultusunda değerlendirilerek kaliteli bir yaşam seviyesinin oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam eder. Ayrıca önde gelen bir başka özelliği olarak garsinyan ekstresi adındaki meyvesiyle de mitokondrinin yakma işleminde bu işlemin dengelenmesini sağlayıcı bir etkisi vardır. Maurers orjinal olarak tümüyle bu özellikler nedeniyle her anlamda tercih edilen bir üründür.


Orjinal Maurers siparişi vermek için 0 545 230 74 39

Sipariş Ver