Maurers Kullanımı

 

Günde 1 kapsül kahvaltıdan önce bir bardak su ile alınır.

1 Adet Maurers Krautergarten 36 Kapsüldür. 1 Kapsül 650 mg.dır.

UYARI: Daha fazla kullanmayınız. Günde bir adetten fazla kullanımlarda metabolizma veya sindirim sisteminizde rahatsızlıklar uyandırabilir.

Maurers Kapsüllerinden maksimum verim almak için neler yapmalıyım ?

Maurers Kapsüllerinde Düzenli kullanmak Yemeklerden 10 dakika önce 1 Bardak su ile alınması çok önemlidir.

Maurers Kullanıcıları Gün İçerisinde hem sağlık hem Maurers’in etkisini maksimuma çıkarmak içi 30 dk normal tempoda düz koşu yada yürüyüş yapmaları önerilir.

Maurers Kullanan erkek ve bayanların haftada bir kere düzenli olarak tartılmaları ve verdikleri kiloları tarihler halinde not almaları Maurers kullanıcısının yeterli kilo verdiğine inandığında kapsül kullanımını durdurmasında sağlıklı bir kaynak olacaktır.

Maurers Aldıktan sonra öğlen ve akşam yemeklerimi iştahınızı keseceği için sağlıklı bir zayıflamak amacıyla aşağıdaki belirtilen gıda guruplarını kullanmaları ve her öğünde mutlaka besin Guruplarındaki yiyeceklerden tüketmeleri önerilir bu sizi gün içerisinde daha dinç tutacak Maurers Kapsülleri yağ yakıcı özeliği ile size kilo aldırmayacaktır.

Maurers Yan Etkisi

Maurers’in Hiçbir Yan Etkisi Görülmemiştir. Olumlu etkileri ise aşağıdaki notlarda yer almaktadır.

Görülmüş bir yan etkisi yoktur. % 99 Müşteri Memnuniyeti ile pazarda en çok rağbet gören zayıflama ürünüdür. Kadınları kurtarıcı kahramanı olan Maurers artık her evde var.. Yan etkileri sizde göründü ise burada paylaşabilirsiniz.

Maurers’i Kimler Kullanamaz:

Ciddi Rahatsızlıkları olan kişilerin Maurers kullanması uygun görülmemiştir. Maurers Tarım ve Köy işleri Bakanlığı onaylıdır görülmüş bir yan etkisi yoktur. Fakat ciddi rahatsızlığı olan kişilerde sağlık problemini tetikleyecek durumlar söz konusu olabilir. İçerisindeki maddeler tamamen bitkisel olmasına rağmen, iyot olmuş olması Yüksek Tansiyon veya Kalp hastalarına olumsuz etki yapacaktır neden mi ? Metabolizmayı hızlandıran tüm zayıflama ürünleri Tarım ve Köy işleri bakanlığı tarafından ciddi rahatsızlığı olan kişilerin kullanımına yasaklanmıştır. Ürünlerin içerisindeki bitkilere karşı vücudunuzun gösterdiği alerjik tepkime varsa doktorunuza danışınız.

Kalp Hastaları
Yüksek Tansiyon Hastaları
Mide Rahatsızlığı olan kişiler
Şeker Hastaları
Karaciğer Böbrek Yetmezliği olan kişiler
Troid Hastaları
Hamileler
Emziren Anneler
gibi rahatsızlığı olan kişilerin kullanılması tavsiye edilmez!

İştahınızı Keser: Gün içerisinde sizi tok tutar.

Yağ Yakıcı: Yağlarınızı hızla yakarak Göbek basen ve hareketsiz bölgelerden çok kolay kilo vermenizi sağlar; ( Oturduğunuz yerde terleten, spor yapar gibi kalori ve yağ yakmanızı sağlayan benzersiz Termojenik etki ).

Karbonhidratları Bloke Eder: Gıdalarda bulunan kalorileri ciddi oranda absorve ederek kiloya dönüşmesini engeller.

Metabolizmayı Hızlandırır: Kilo almanın veya kilo verememenin genelde en büyük nedeni metabolizma yavaşlığıdır. Maurers, içeriğindeki bitkisel karışımlar sayesinde metabolizmanızın hızlanmasını sağlar.

Enerji Verir: Yakılan yağları direk enerjiye dönüştürerek kilo verme esnasında zayıf ve güçsüz düşmenizin önüne geçer.

 


Orjinal Maurers siparişi vermek için 0 545 230 74 39

Sipariş Ver