Maurers İçeriğinde Neler Var?

 

Maurers zayıflama bitkisel şurubu orjinal bir ürün olarak Sağlık Bakanlığınca da onaylanan ürünler arasında gelmektedir. Hakkında yapılan karalama kampanyaları kesinlikle gerçeği yansıtmamakta olup tüm üretimleri de sağlık ekipleri tarafından düzenli kontrol ve denetim altında bulunmaktadır. Zayıflamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri ve hem bayanlar hem de erkekler tarafından kullanılan bir sağlık ürünüdür. Doğal zayıflama şurubu olarak içeriğinde birçok doğal bitki özleri mevcuttur. Bu bitkilerle anında zayıflamak ve sağlıklı koşullarda düzenli kilo vererek ideal kilonuza ulaşmanız son derece mümkün olmaktadır. Maurers içeriğinde; yeşil çay, zencefil ve meyan kökü gibi bilinen bitkisel ürünlerin yanı sıra metabolizmayı en hızlandırıcı karışım olarak snefrin yer almaktadır. Bunu destekleyen ürünler olarak Garnicia Extract, carnitine, buğday çimi gibi doğal karışımlar da termojenik karışım ürünleri arasında gelen diğer karışımlar olarak bilinir.

Meyan Kökü Zencefil Yeşil Çay

Yurdumuzun her köşesinde de sıklıkla yetişen meyan kökü, zencefil ve yeşil çay orjinal Maurers ürününde yer alan karışımlar olarak karşımıza çıkarlar. Meyan kökü metabolizmayı hızlandırmada kalorili bir bitki kökü olmasından dolayı tercih edilmiştir. Bunun yanında zayıflamak isteyenlere alanında uzman hekimlerin önerdiği zencefil de elbette ihmal edilmemiş bir diğer bitki kökü olarak yer almaktadır. Yeşil çay içeriğindeki polifenoller yardımıyla vücuttaki yağın atılmasına yardımcı bir diğer destekleyici bitki karışımıdır. Tüm bunlar termojenik metabolizma hızlandırıcı karışımlar olarak karışımda yer almaktadır.

L Carnitine Garsinyan Ekstresi

Bu iki bitkisel ürünlerin de işlevi oldukça büyüktür. Midede birikmiş yağları buradan toplayarak mitokondri bölgesine taşımak gibi bir görevleri vardır. Mitokondri enerji üreten ve besinlerin yakılması işlevini gören bir boşaltım sistemine bağlı hücre olduğundan dolayı fazla yağların vücuttan atılmasında bire bir etkindir. Bu yönüyle de her anlamda dikkat çeken özellikleri doğrultusunda değerlendirilerek kaliteli bir yaşam seviyesinin oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam eder. Ayrıca önde gelen bir başka özelliği olarak garsinyan ekstresi adındaki meyvesiyle de mitokondrinin yakma işleminde bu işlemin dengelenmesini sağlayıcı bir etkisi vardır. Maurers orjinal olarak tümüyle bu özellikler nedeniyle her anlamda tercih edilen bir üründür.


Orjinal Maurers siparişi vermek için 0 545 230 74 39

Sipariş Ver